WK73R2ATTD6491F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD6491F
JLCPCB Part #
C3998752
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS