WK73R2ATTD6490F
MFR.Part #
WK73R2ATTD6490F
JLCPCB Part #
C4019900
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS