WK73R2ATTD512J
MFR.Part #
WK73R2ATTD512J
JLCPCB Part #
C4201208
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS