SG73S1JRTTD331J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD331J
JLCPCB Part #
C6295917
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS