WK73R2ATTD1201F
MFR.Part #
WK73R2ATTD1201F
JLCPCB Part #
C4183064
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS