WK73R1JTTD9762F
MFR.Part #
WK73R1JTTD9762F
JLCPCB Part #
C3993313
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS