WK73R1ETTP26R1F
MFR.Part #
WK73R1ETTP26R1F
JLCPCB Part #
C3913061
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS