SLR1TTE26R1D
MFR.Part #
SLR1TTE26R1D
JLCPCB Part #
C3993090
Description
-55℃~+180℃ 1W 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS