WK73R1ETTP9091F
MFR.Part #
WK73R1ETTP9091F
JLCPCB Part #
C4246903
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS