WK73R1ETTP6800F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R1ETTP6800F
JLCPCB Part #
C3959315
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS