HV732ATTD755J
MFR.Part #
HV732ATTD755J
JLCPCB Part #
C3995304
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS