WK73R1ETTP4750F
MFR.Part #
WK73R1ETTP4750F
JLCPCB Part #
C4018880
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS