WK73R1ETTP3740F
MFR.Part #
WK73R1ETTP3740F
JLCPCB Part #
C4040074
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS