WK73R1ETTP3602F
MFR.Part #
WK73R1ETTP3602F
JLCPCB Part #
C4072303
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS