RK73G1JTTD8660C
MFR.Part #
RK73G1JTTD8660C
JLCPCB Part #
C2580734
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS