WK73R1ETTP274J
MFR.Part #
WK73R1ETTP274J
JLCPCB Part #
C4320716
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS