WK73R1ETTP2703F
MFR.Part #
WK73R1ETTP2703F
JLCPCB Part #
C4285148
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS