WK73R1ETTP2203F
MFR.Part #
WK73R1ETTP2203F
JLCPCB Part #
C4178926
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS