HV732BTTD4304F
MFR.Part #
HV732BTTD4304F
JLCPCB Part #
C3958059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS