RN731JTTD9100C25
MFR.Part #
RN731JTTD9100C25
JLCPCB Part #
C4273255
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS