WK73R1ETTP1623F
MFR.Part #
WK73R1ETTP1623F
JLCPCB Part #
C4324494
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS