RN73H2ETTD1492F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1492F10
JLCPCB Part #
C4251313
Description
14.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS