WK73R1ETTP1371F
MFR.Part #
WK73R1ETTP1371F
JLCPCB Part #
C4320255
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS