SLR1TTE3091F
MFR.Part #
SLR1TTE3091F
JLCPCB Part #
C4100397
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS