TLR2BPDTD3L00F75
MFR.Part #
TLR2BPDTD3L00F75
JLCPCB Part #
C2569337
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 3mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS