SG73G2BTTD1502D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1502D
JLCPCB Part #
C6295394
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS