SR73W3ATTER510F
MFR.Part #
SR73W3ATTER510F
JLCPCB Part #
C186689
Description
-55℃~+150℃ 1W 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS