HV733ATTE3014F
MFR.Part #
HV733ATTE3014F
JLCPCB Part #
C4314702
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS