SR73W3ATTER499F
MFR.Part #
SR73W3ATTER499F
JLCPCB Part #
C2601612
Description
-55℃~+150℃ 1W 499mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS