RPC63183JTE
MFR.Part #
RPC63183JTE
JLCPCB Part #
C4334973
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS