RN73H2ETTD3883F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3883F50
JLCPCB Part #
C4356482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 388kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS