RN732BTTD7770B10
MFR.Part #
RN732BTTD7770B10
JLCPCB Part #
C4059884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS