SR73W3ATTER360F
MFR.Part #
SR73W3ATTER360F
JLCPCB Part #
C186685
Description
-55℃~+150℃ 1W 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS