SR73W3ATTER324F
MFR.Part #
SR73W3ATTER324F
JLCPCB Part #
C2601879
Description
-55℃~+150℃ 1W 324mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS