ERJ-U1TJ131U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ131U
JLCPCB Part #
C4213344
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS