SR73W3ATTER226F
MFR.Part #
SR73W3ATTER226F
JLCPCB Part #
C2601889
Description
-55℃~+150℃ 1W 226mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS