SR73W3ATTER221F
MFR.Part #
SR73W3ATTER221F
JLCPCB Part #
C2601803
Description
-55℃~+150℃ 1W 221mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS