RN73R2BTTD1891A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1891A25
JLCPCB Part #
C2568608
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS