RN73H1JTTD1173D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1173D10
JLCPCB Part #
C4065533
Description
100mW 117kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS