SR73W3ATTER158F
MFR.Part #
SR73W3ATTER158F
JLCPCB Part #
C2601808
Description
-55℃~+150℃ 158mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS