HV73V2ATTD435J
MFR.Part #
HV73V2ATTD435J
JLCPCB Part #
C4293475
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS