RN732BTTD1150C25
MFR.Part #
RN732BTTD1150C25
JLCPCB Part #
C4064270
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS