WK73R2HTTE110J
MFR.Part #
WK73R2HTTE110J
JLCPCB Part #
C4262076
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS