SR73W3ATTE3R09F
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R09F
JLCPCB Part #
C2601782
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS