RN731JTTD4301F25
MFR.Part #
RN731JTTD4301F25
JLCPCB Part #
C4077020
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS