SLR1TTE1132F
MFR.Part #
SLR1TTE1132F
JLCPCB Part #
C3980140
Description
-55℃~+180℃ 11.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS