RK73B2HTTE154G
MFR.Part #
RK73B2HTTE154G
JLCPCB Part #
C2580797
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS