SR73W2HTTER820F
MFR.Part #
SR73W2HTTER820F
JLCPCB Part #
C186669
Description
750mW 820mΩ SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS