SR73W2HTTER680F
MFR.Part #
SR73W2HTTER680F
JLCPCB Part #
C186667
Description
-55℃~+150℃ 680mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS