SR73W2HTTER487F
MFR.Part #
SR73W2HTTER487F
JLCPCB Part #
C2601032
Description
-55℃~+150℃ 487mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS